Formacionet zyrtare: Milan - Napoli
Milani dhe Napoli do të luajnë me njëra-tjetrën sonte në "San Siro", ndeshje e vlefshme për Serie A.

Kuqezinjtë duan me çdo kusht fitoren nëse duan që të përfundojnë në top-4.

Napoli vjen në "San Siro" për të marrë një rezultat pozitiv.

Formacionet e skuadrave:

Milan XI: Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Paqueta; Calhanoglu, Cutrone, Suso.

Napoli XI: Ospina; Malcuit, Albiol, Koulibaly, Rui; Ruiz, Zielinsk; Callejon, Mertens, Insigne; Milik. /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2019, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori