Formacionet zyrtare, Milan-Verona
Milani kërkon revanshin pas asaj humbje turpëruese në “San Siro” 0-3 në Europa Ligë ndaj Lilës.

Kuqezinjtë do të ndeshen me skuadrën e Veronëskampionatorën 20:45, për t’u shkëputur në renditje pas hapave fals të Interit dhe Juventusit pasditen e sotme

Formacionet zyrtare:

Milan: G Donnarumma; Calabria, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Kessie, Bennacer; Saelemaekers, Calhanoglu, Leao; Ibrahimovic.

Verona: Silvestri; Ceccherini, Magnani, Lovato; Lazovic, Dawidowicz, Ilic, Dimarco; Zaccagni, Barak; Kalinic.
Shtuar më 08/11/2020, ora 20:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori