Formacionet zyrtare: Milani kërkon vazhdimësinë ndaj Empolit
Milan do të kërkojë vazhdimësinë në Serina A teksa do të presë Empolin në "San Siro" në orën 20.30

Kuqezinjtë nuk njohin humbje prej 7 ndeshjes duke mbajtur vendin e 4 në tabelën e klasifikimit, teksa në këtë përballje vijnë me moral të lartë pas fitores 3-1 në transfertë ndaj Atalantës.

Ndërkohë Empoli është e etur për pikë teksa rrezikon rënjen në Serinë B. Skuadra e Veselit kërkon të surprizojë vendasit duke dalë të paktën me një pikë.. /albeu.com/


Formacionet zyrtare:Milan: Donnarumma; Conti, Romagnoli, Musacchio, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Paqueta; Castillejo, Piatek dhe Calhanoglu.

Empoli: Dragoëski; Veseli, Silvestre, Dell’Orco; Di Lorenzo, Acquah, Bennacer, Krunic, Pasqual; Farias dhe Caputo.

Shtuar më 22/02/2019, ora 20:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori