Formacionet zyrtare, Monchengladbach-Inter
Janë publikuar formacionet zyrtare të Borussia Monchegladbach-Inter, ndeshje e vlefshme për javën e pestë të fazës me grupe të Champions League.

Rikthehet në mesfushë Marcelo Brozovic në mesfushë për zikaltrit. Konfirmohen Gagliardini dhe Darmian, në sulm Lukaku me Lautaro Martinez.

Për sa i takon gjermanëve, në fushë nga minuta e parë ish-interisti Valentino Lazaro.

Formacionet zyrtare

BORUSSIA MONCHENGLADBACH (4-2-3-1): Sommer; Lainer, Ginter, Jantschke, Wendt; Kramer, Neuhaus; Lazaro, Stindl, Thuram; Plea.

INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Darmian, Barella, Brozovic, Gagliardini, Young; Lukaku, Lautaro Martinez.
Shtuar më 01/12/2020, ora 20:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori