Formacionet zyrtare, Monchengladbach-Real Madrid
Borussia Monchegladbach dhe Real Madridi kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin e fazës së dytë të grupeve në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të luhet në stadiumin Borussia-Park, me Los Blancos që cilësohen si favoritë në letër.

Formacionet zyrtare:

Gladbachu: Sommer, Kramer, Thuram, Stindl, Pela, Lainer, Hofmann, Bensebain, Ginter, Elvedi, Neuhaus.

Real Madrid: Courtois, Ramos, Varane, Kroos, Benzema, Asensio, Casemiro, Valverde, Vazquez, Vinicius, Mendy.

Shtuar më 27/10/2020, ora 20:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori