Formacionet zyrtare: Napoli-Atalanta
Napoli dhe Atalanta do të përballën në gjysëmfinalen e parë të Coppa Italia në orën 20:45.

Hysaj dhe Gjimshiti e nisin nga minuta e parë.

Formacionet zyrtare:

Napoli: Ospina; Maksimovic, Manolas, Koulibaly; Di Lorenzo, Bakayoko, Demme, Hysaj; Politano, Lozano, Insigne

Atalanta: Gollini; Toloi, Romero, Djimsiti; Maehle, De Roon, Freuler, Gosens; Pessina; Muriel, Duvan Zapata
Shtuar më 03/02/2021, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori