Formacionet zyrtare, Napoli-Milan
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Napolit dhe Milanit.

Napoli është në kuotën e 51 pikëve në pozitën e gjashtë, kurse Milan 49 në pozitën e shtatë teksa luajnë për një vend në Europa League.

Ndeshja starton në orën 21:45.


Formacionet zyrtare:

Napoli: Ospina; Di Lorenzo, Maksimovic, Koulibaly, Mario Rui; Fabian Ruiz, Lobotka, Zielinski; Callejon, Mertens, Insigne.

Milani: G Donnarumma; Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Kessie, Bennacer; Paqueta, Calhanoglu, Rebic; Ibrahimovic.
Shtuar më 12/07/2020, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori