Formacionet zyrtare: Napoli - PSG
Napoli dhe PSG do të luajnë sonte në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League.

Skuadra e Ancelottit kërkon tre pikët nëse do që të kualifikohet në fazën tjetër.

PSG me çdo kusht fitore që luftojë për një vend më tej në Champions League.

Formacionet e skuadrave:

Napoli XI: Ospina; Maksimović, Albiol, Koulibaly, Rui; Hamšik, Allan, Fabián; Callejón, Insigne, Mertens.

PSG XI: Buffon; Marquinhos, Silva, Kehrer; Meunier, Verratti, Draxler, Bernat; Di María, Neymar, Mbappé. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori