Formacionet zyrtare: Në 18:00 starton supersfida Skënderbeu-Tirana
Java e 23 e Katergorisë superiore do të hapet me supersfidën Skënderbeu-Tirana e cila starton në orën 18:00.

Si korçarët ashtu dhe kryeqytetasit vijnë në këtë sfidë pas rezultateve zhgënjyese. Bardhekuqtë u mposhtën në transfertë nga Flamurtari me rezultatin 2-0, ndërkohë që Tirana barazoi në shtëpi përballë Luftëtarit.

FORMACIONET ZYRTARE:

SKËNDERBEU: Dajsinani, Pëllumbi, Radas, Dita, Abazai, Taipi, Muzaka, Sibo, Gripshi, Pervan, Krasniqi. Trajner: O.Shehu
TIRANA: Abibi, Kërçiku, Turtulli, Atinga, Imami, Karabeci, Marveje, Kobina, Greca, Hasani, Ngo. Trajneri: A. Mema

Gjyqtarë: Laver Alla, Ilir Tartari, Edlir Malo, Devis Korreshi; Gjyqtarë linje: Olsi Sokoli; Olsid Ferataj

Shtuar më 22/02/2019, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori