Formacionet zyrtare në ndeshjen Rijeka – Milan
Pëlqej
Milan ka siguruar kualifikimin dhe do të përballen në udhëtim kundër Rijeka.

Tanimë dy trajnerët kanë publikuar edhe formacionet zyrtare për sfidën që pritet të fillojë nga ora 19:00.

Formacionet zyrtare:

Rijeka: Prskalo, Vesovic, Zuparic, Elez, Zuta, Males, Pavicic, Bradaric, Acosty, Gavranovic, Gorgon.

Milan: Storari, Zapata, Paletta, Romagnoli, Calabria, Zanellato, Biglia, Locatelli, Antonelli, Andre Silva, Cutrone. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 18:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori