Formacionet zyrtare: Poloni - Itali
Italia do të luaj sonte në transfertë kundër Polonisë në "Stadion Śląski", ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Të dyja skuadrat duan fitoren pasi kanë një humbje dhe një barazim në Grupin e 3 të Ligës A.

Formacionet e skuadrave:

Poloni XI: Szczesny; Reca, Bednarek, Glik, Bereszynski; Libetty, Goralski, Szymanski; Zielinski, Milik, Lewandowski.

Itali XI: Donnarumma; Biraghi, Chiellini, Bonucci, Florenzi; Barella, Jorginho, Verratti; Chiesa, Insigne, Bernardeschi. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2018, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori