Formacionet zyrtare: Poloni - Portugali
Polonia dhe Portugalia do të ndeshen sonte në "Stadion Śląski", e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Polakët do të synojnë që të mposhtin kampionët e evropës dhe të marim kryesimin e Grupit 3.

Edhe pse Fernando Santos nuk ka yllin e skuadrës së tij Ronaldo, ai do të luftoj që ta fitojë këtë sfidë.

Formacionet e skuadrave:

Polonia XI: Fabianski; Jedrzejczyk, Bednarek, Glik, Bereszynski; Kurzawa, Klich, Krychowiak, Zielinski, Piatek, Lewandowski.

Portugali XI: Patricio; Rui. Dias, Pepe, Cancelo; Neves, Carvalho, Pizzi; Silva, Silva, Silva. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori