Formacionet zyrtare: Portugali - Itali
Portugalia dhe Italia do të sfidojnë njëra-tjetrën sonte në "Estadio da Luz", ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Kampionët e Evropës do të kërkojnë fitoren e parë në Ligën e Kombeve.

Nga ana tjetër "Azzurrët" duan tre pikët e para, pas një rezultati zhgënjyes ndaj Polonisë.

Formacionet e skuadrave:

Portugali XI: Patricio; Rui, Dias, Pepe, Cancelo; Carvalho, Neves, Pizzi; Bruma, Silva, Silva.

Italia XI: Donnarumma; Criscito, Romagnoli, Caldara, Lazzari; Bonaventura, Jorginho, Cristante; Zaza, Immobile, Chiesa. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2018, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori