Formacionet zyrtare: PSG - Anderlecht
PSG pret në "Parc des Princes" modestet belg, Anderlecht për raundin e katër në UEFA Champions League.

Francezët kërkojnë ta fitojnë këtë ndeshje me çdo kusht që të jenë afër kualifikimit, si dhe për tifozët e tyre.

Anderlecht vjen me shpresën e zotit që të marri një barazim, pasi edhe barazimi nuk i bën punë ku renditen në vendin e fundit me zero pikë. /albeu.com/

Formacionet e skuadrave:

PSG XI: Areola; Kurzawa, Silva, Marquinhos, Alves; Draxler, Rabiot, Verrati; Mbappe, Cavani, Neymar

Anderlecht XI: Boeckx; Appiah, Kara, Spajic, Obradovic; Kums, Dendoncker, Trebel; Hanni, Oneykuru
Shtuar më 31/10/2017, ora 20:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori