Formacionet zyrtare, PSG-Man United
Paris Saint-Germain dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Formacionet zyrtare:

PSG: Navas, Kimpebe, Mbappe, Neymar, Di Maria, Danilo, Kurzawa, Herrera, Diallo, Florenzi, Gueye.

Machester United: De Gea, Lindelof, Martial, Rashford, Fred, Bruno Fernandes, Shaw, Alex Telles, Wan-Bissaka, Tuanzebe, McTominay.
Shtuar më 20/10/2020, ora 20:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori