Zidane synon fitoren, formacionet zyrtare Real-Celta Vigo
Reali i Madridit do të presë në Santiago Bernabeu Celta Vigon për javën e 28 të kampionatit spanjoll.

Kjo do të jetë dhe sfida e parë e Zinedine Zidane në stolin e Los Blancos ky synon ta nisë me këmbën e mbarë.

Trajneri francez ka rikthyer në formacionin bazë portierin Keylor Navas, mbrojtësin Marcelo dhe Iscon të cilët kishin probleme me Solarin. /albeu.com/

Formacionet zyrtare:

Real Madrid: Navas, Odriozola, Varane, Ramos, Marcelo, Modric, Kroos, Isco, Bale, Asensio, Benzema.

Celta Vigo: Ruben, Kevin, Costas, Araujo, Junca, Okay, Lobotka, Mendez, Sisto, Boufal, Gomez.
Shtuar më 16/03/2019, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori