Formacionet zyrtare! Real Madrid – Fiorentina
Pëlqej
Real Madrid dhe Fiorentina kanë publikuar formacionet zyrtare para takimit të tyre në kuadër të Trofeut Santiago Bernabeu.

Ndeshja ndërmjet këtyre dy skuadrave do të zhvillohet nga ora 22:45.

Real: Casilla; Achraf, Sergio Ramos, Nacho, Theo; Llorente, Ceballos, Asensio, Lucas Vázquez; Mayoral, Cristiano Ronald

Fiorentina: Sportiello; Olivera, Astori, Victor Hugo, Tornovic; Benassi, Carlos Sanchez – Veretout; Eysseric – Gio Simeone, Gil Dias. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2017, ora 21:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori