Formacionet zyrtare, Real Madrid-Inter
Reali dhe Interi do të luajnë ndeshjen e 3 të fazës së grupeve në Champions League.

Të dyja skuadrave ju nevojitet fitorja për të kaluar grupet teksa Reali ka vetëm 1 pikë dhe Interi 2.

Formacionet zyrtare:

Real Madrid: Courtois; Lucas Vázquez, Varane, Ramos, Mendy; Valverde, Casemiro, Kroos; Asensio, Benzema, Hazard.

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Bastoni; Hakimi, Vidal, Brozovic, Young; Barella; Lautaro Martínez, Perisic.
Shtuar më 03/11/2020, ora 19:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori