Formacionet zyrtare: Real Madrid - Milan
Reali i Madridit dhe Milani do të përballen sot në stadiumin “Santiago Bernabeu” për trofeun që mban të njëjtin emër.

Përballja midis dy skuadrave që së bashku numërojnë plot 20 trofe të Champions League do të zhvillohet sot në orën 21:00.

Kështu ky test do tu shërbejë të dy skuadrave për të parë gjendjen e ekipit në prag të fillimit të sezonit të ri.

Në këtë ndeshje Reali do të ketë në sulm treshen Bejl, Benzema dhe Asensio. Ndërkohë më poshtë ndiqni formacionet e të dy skuadrave.

Formacionet e skuadrave:

Real Madrid XI: Keylor Navas, Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, Isco, Casemiro, Kroos, Bale, Benzema, Asensio.

Milan XI: Donnarumma, Calabria, Romagnoli, Musachio, Rodriguez, Kesie, Biglia, Bonaventura, Suso, Higuain, Borini.
Shtuar më 11/08/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori