Formacionet zyrtare: Real Madrid - Roma
Pëlqej
Real Madridi dhe Roma do të ndeshen me njëra-tjetrën sonte në "Santiago Bernabeu", ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve të UEFA Champions League.

Kampionët e Evropës do të luajnë ndeshjen e tyre të parë pa Ronaldon në Champions.

Skuadra romake vjen në Madrid për të marrë një rezultat pozitiv ndaj spanjollëve.

Formacionet e skuadrave:

Real Madrid XI: Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric; Bale, Benzema, Isco

Roma XI: Olsen; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Zaniolo, N'Zonzi, De Rossi; Under, Dzeko, El Shaarawy
Shtuar më 19/09/2018, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori