Formacionet zyrtare: Roma - Porto
Roma dhe Porto do të përballen sonte në "Stadio Olimpico", ndeshje e vlefshme pë fazën me eliminim direkt në UEFA Champions League.

Romakët duan me ♪do kusht fitoren që të jenë të qetë në ndeshjen e kthimit.

Skuadra portugeze vjen në Olimipco për të marrë një rezultat pozitiv.

Formacionet e skuadrave:

Roma XI: Mirante; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Cristante, De Rossi, Pellegrini; Zaniolo, Dzeko, El Shaarawy.

Porto XI: Casillas; Militao, Felipe, Pepe, Telles; Fernando, Pereira, Herrera; Brahimi, Soares, Otavio. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori