Gjendet gomonia e mbytur përballë Sazanit, çfarë ndodhi me drejtuesit
Formacionet zyrtare: Rusi - Spanjë
Pëlqej
Rusia pret sonte në "Krestovsky Stadium" Spanjën e Lopeteguit.

Organizatorët e Kupës së Botës do të luajnë miqësoren e fundit sonte kundër Spanjës dhe e dhirojnë me fitore.

Miqtë vijnë në rusi për një ndeshje të bukur, dhe dëshirojnë ta fitojnë.

Formacionet e skuadrave:

Rusia XI: Lunev; Smolnikov; Dzhikiya; Kudrayoshov; Gzagoev, Zhirkov, Kuzayaev, Vasin; Glushakov, Smolov, Miranchuk

Spanja XI: de Gea; Alba, Ramos, Pique, Nacho; Iniesta, Alcantara, Busquets; Rodrigo, Asensio, Suso
Shtuar më 14/11/2017, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori