Formacionet zyrtare: Sevilla dhe Man Utd kërkojnë finalen
Në Rhein Energie Stadion të Koln në Gjermani, Sevilla dhe Manchester Unitedi luajnë për një vend në finale Europa League.

Julen Lopetegui dhe Ole Gunnar Solskjaer kanë përgatitur taktikat e tyre për këtë takim.

Sevilla: Bono; Jesus Navas, Kounde, Diego Carlos, Reguilon; Fernando, Jordan, Banega, Ocampos, Suso; En-Nesyri.

Manchester United: De Gea; Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Williams; Pogba, Fred; Rashford, Bruno Fernandes, Greenwood; Martial.

Shtuar më 16/08/2020, ora 20:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori