Formacionet zyrtare: Shakhtar-Real Madrid, Los Blancos duan kualifikimin (FOTO LAJM)

Real Madrid luan në 18:55 në transfertë ndaj Shakhtar Dontesk.

Los Blancos duan fitoren dhe hakmarrjen e ndeshjes së parë për të siguruar kualifikim më tej. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2020, ora 18:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori