Formacionet zyrtare, Shqipëri-Kazakistan
Trajneri Edy Reja ka shansin e fundit në ndeshjen ndaj Kazakistanit për të pretenduar kualifikimin dhe kapur vendin e parë në grup.

Numri një i stolit ka publikuar formacionin titullar dhe skema është 3-5-2.

Formacionet zyrtare:

SHQIPËRIA (3-5-2): Berisha; Veseli, Ismajli, Djimsiti; Hysaj, Abrashi, Kallaku, Memushaj, Uzuni; Cikalleshi, Manaj.

KAZAKISTANI (4-4-2): Pokatilov, Alip, Kerimzhanov, Marockhin, Vorogovskiy; Suyumbayev, Abiken, Kuat, Beysebekov; Sochetkin, Aimbetov.
Shtuar më 15/11/2020, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori