Formacionet zyrtare të derbit, Tirana-Partizani
Derbi që nuk duhet humbur.

Tirana dhe Partizani do të luajnë ditën e sotme duke filluar nga ora 18:00, derbin e kryeqytetit në stadiumin Air Albania.


FORMACIONET ZYRTARE:

TIRANA: Bekaj, Vangjeli, Najdovksi, Hoxhallari, Toshevski, Toli, Batha, Ismajlgeci, Danso, Torasa, Muçi. Trajner: Nevil Dede.

PARTIZANI: Hoxha, Idrizaj, Bitri, Belica, Hakaj, Kote, Broja, Bardhi, Solomon, Mala, Kardozo. Trajner: Ilir Daja.
Shtuar më 04/12/2020, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori