Formacionet zyrtare: Tottenham - Barcelona
Tottenham dhe Barcelona do të luajnë sonte në "Wembley", ndeshje e vlefshme për raundin e dytë të UEFA CHAMPIONS League.

Tottenhami kërkon fitoren e parë për këtë sezon në Champions dhe do të tenoj të marrë pikët e plota.

Katalanasit vijnë në Londër për të marrë një rezultat pozitiv.

Formacionet e skuadrave:

Tottenham XI: Lloris; Davies, Alderweireld, Sanchez, Trippier; Winks, Wanyama; Lamela, Lucas, Heung-Min Son, Kane

Barcelona XI: Ter Stegen; Semedo, Pique, Lenglet, Alba; Busquets, Rakitic, Arthur; Coutinho, Suarez, Messi. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2018, ora 19:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori