Formacionet zyrtare: Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund
Tottenham Hotspur dhe Borussia Dortmund do të përballen sonte në "Wmbley" për 1/8 e UEFA Champions League.

Londinezët duan me çdo kusht fitoren që në ndeshjen e dytë të kenë kualifikimin në xhep.

Gjermanët vijnë në Wembley për të marrë një rezultat pozitiv.

Formacionet e skuadrave:

Tottenham Hotspur XI: Lloris; Alderweireld, Sanchez, Foyth; Aurier, Winks, Sissoko, Vertonghen; Eriksen, Lucas, Son.

Borussia Dortmund XI: Bürki; Hakimi, Toprak, Diallo, Zagadou; Delaney, Witsel; Sancho, Dahoud, Pulisic; Götze. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2019, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori