Formacionet zyrtare: Zvicër - Belgjikë
Zvicra dhe Belgjika do të përballen sonte me njëra-tjetrën në stadiumin "Swissporarena", e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Shaqiri me shokë duan me çdo kusht fitoren për të marrë vendin e parë.

Belgjika e Hazardit vjen sonte në Luzern për të marrë një rezultat pozitiv.

Formacionet e skuadrave:

Zvicër XI: Sommer; Mbabu, Elvedi, Klose, Rodriguez; Zuber, Freuler, Xhaka, Fernandes; Shaqiri, Seferovic.

BelgjikË XI: Courtois; Boyata, Kompany, Alderweireld; Meunier, Tielemans, Witsel, Chadli; Hazard, Hazard, Mertens. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori