Formacioni i javës në Evropë (FOTO LAJM)

Gazeta italiane “ Dello Sport” ka postuar formacionin e javës në gjithë Evropën.

Dy lojtarët kryesor të ligës së Anglisë që janë zgjedhur Martial dhe Kurt Zouma të cilët shënuan për skuadrat e tyre në këtë javë.

Matrialit në sulm ju bashkohet sulmuesi i Atletiko Madrid, Angel Correa.

Kurse në portë është portieri i West Ham Adrian i cili bëri paraqitje të mirë duke i ndihmuar skuadrës së tij të mposhtin Manchester Cityn./Albeu.com/
Shtuar më 21/09/2015, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori