Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Formacioni i javës në Premier League (FOTO)

De Gea, Manchester United
David De Gea dhe Eden Hazard kanë qenë fantastik për skuadrat e tyre këtë javë në Premier League.

Spanjolli prit një penallti dhe bërë disa ndërhyrje spektakolare në fund duk i dhënë tri pikët Manchester Unitedit.

Gjithashtu Hazard ishte fantastik duke shkëlqyer përballë Arsenalit, ku fitoi një penallti që e konvertoi po vetë në gol.

Kjo është skuadra më e mirë e javës në Premier League.

Lojtari i javës: EDEN HAZARD. /albeu.com/Shtuar më 06/10/2014, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori