Formacioni i javës së shtatë në La Liga (FOTO LAJM)

Java e shtatë në La Liga përfundoi pa ndonjë befasi të mëdha.
Real Madridi fitoi ndaj Espanyolit me rezultat 2-0, Barcelona ndaj Las Palmas me rezultat 3-0, por jo dhe Atletico Madridi ndaj Leganes (0-0). Sevilla fitoi ndaj Malagas (2-0), por edhe Valencia ndaj Athletic Bilbaos (3-2).

Marca ka publikuar edhe formacionin e javës së shtatë:

Jan Oblak (Atletico); Luisinho (Deportivo), Garay (Valencia), Siovas (Leganes), Mercado (Sevilla); Pedraza (Alaves), Guardado (Real Betis), Wass (Celta Vigo); Bakambu (Villarreal), Messi (Barcelona) dhe Isco (Real Madrid). /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2017, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori