Formacioni i Shqipërisë në "Euro 2016", dhe i të gjitha ekipeve pjesëmarrëse (FOTO)

Uelllsi (3-4-1-2): Hennessey; Chester, Williams, Davies; Gunter, King, Allen, Taylor; Ramsey; Robson-Kanu, Bale
Jemi vetëm 5 ditë larg nga starti i Kampionatit Europian në Francë, teksa emocionet sa vijnë dhe shtohen.

Portali “goal.com” vijon serinë e specialeve, teksa sot ka parashikuar formacionet e mundshme për të gjitha kombëtaret pjesëmarrëse.

Në mesin e tyre janë edhe kuqezinjtë tanë, të cilët janë rreshtuar në vendosjen 4-1-4-1, e cila gjatë shumicës së ndeshjes kalon në 4-2-3-1.

Më lart keni të gjitha formacionet për ekipe pjesëmarrëse në “Euro 2016”. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2016, ora 13:11
armando
e Dielë 5 Qershor 2016, Ora 13:25
ne vend te bashes duhet me lujt kace
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori