Formacioni i vitit në Europë, surprizon Leicester (FOTO LAJM)

GIANLUIGI BUFFON | JUVENTUS
Portali i njohur "goal.com" ka publikuar sot formacionin më të mirë në Europë duke u bazuar në paraqitjet e futbollistëve dhe arritjeve të tyre gjatë gjithë sezonit.

Surpriza më e madhe është padyshim Leicester, që përfaqëso9het më shumë se çdo skuadër tjetër, me 3 futbollistë.

Barcelona, Atletico dhe Juventus kanë nga dy futbollistë në 11-shen më të mirë. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2016, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori