Formacioni i vitit në La Liga, ja kush përjashtohet (FOTO LAJM)

Vetëm një javë para fundit të sezonit në La Liga ku akoma nuk është vendosur skuadra kampione për këtë edicion, ‘Goal.com’ ka publikuar formacionin më të mirë të vitit në kampionatin spanjoll.
Formacioni i vitit në La Liga përbëhet nga treshja Barcelona, Real Madrid dhe Atletico Madrid.

Por, në formacionin e vitit mungon ylli i Barcelonës, Neymar, vendin e të cilit e ka zënë Cristiano Ronaldo.

Real Madridi përfaqësohet me tre lojtarë, ndërsa Barcelona e Atletico me nga katër. /Albeu.com/
Shtuar më 10/05/2016, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori