Formacioni më i mirë i javës 20-të në Seria A (FOTO)

1. Stefano Sorrentino (Chievo)
Dje në mbrëmje u zhvillua ndeshja e fundit e javës së 20-të mes Torinos dhe Milani, e cila u mbyll me një rezultat spektakolar 2-2. Kuqezinjtë arritën që të përmbysnin rezultatin, pasi sfida ishte 0-2.

Juventus të dielën pësoi një humbje ndaj Fiorentinës, ndërkohë që Napoli dhe Roma fituan sfidat e tyre. Më lart keni dhe 11-shen më të mirë sipas mediave në vendin fqinj./albeu.com/

Shtuar më 17/01/2017, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori