Formacioni më i mirë i javës në Champions sipas "goal.com" (FOTO)

JAN OBLAK | ATLETICO MADRID
Këtë mesjavë janë luajtur sfidat e dyta të fazës së grupeve në Champions League, të cilat sollën rezultate mjaftë interesante.

Sigurisht spikat fitorja e madhe e Atletico Madridit ndaj një prej favoriteve si Bayerni, ndërkohë që kampioni në fuqi Reali u ndal ndaj Dortmundit në barazim.

Juventusi dhe Barcelona bën detyrën në ndeshjet e tyre. Portali "goal.com" ka publikuar formacionin më të mirë të javës teksa në të vetëm Sportingu ka dy futbollistë. /albeu.com/

Shtuar më 29/09/2016, ora 09:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori