Formacioni më i mirë i javës në Serinë A (FOTO LAJM)

1. Samir Handanovic (Inter)
Seria A ka zhvilluar sfidat e radhës në kampionat, të cilat kanë dhuruar shumë emocione. Roma-Inter dhe Milan-Sassuolo ishin dy ndeshjet më spektakolar të cilat dhuruar shumë gola, por dhe me raste pafund në të dyja portat.

Juventus bëri detyrën për 5 minuta ndaj Empolit, ndërkohë që Napoli u mund nga Atalanta e Etrit Berishës. Mediat italiane kanë hartuar formacionin më të mirë të javës, teksa në të nuk është gardiani i portës sonë, por Handanovic i cili nuk mundi të evitonte humbjen në "Olimpico"./albeu.com/


Shtuar më 03/10/2016, ora 10:44
Admir kaja
e Hënë 3 Tetor 2016, Ora 13:50
Duhej te ishte dhe lukateli I milanit luajti nje ndeshje shum te mir dhe shenoj nje super gol po ta kishte shenuar ndonje Mesi Ronaldo apo Pogba do fliste e gjith Europa
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori