Formacioni më i mirë i javës së 23-të në Seria A (FOTO LAJM)

1. Stefano Sorrentino (Chievo): 7.5

Pëlqej
Seria A ka dhuruar surpriza gjatë kësaj fundjave. Napoli dhe Milan pësuan disfata e radhës, ndërkohë që Napoli u ndal në barazim nga Palermo.

Interi vijoi serinë e fitoreve, të 7-tën radhazi, ndërkohë që Juventusi thelloi diferencën me vendin e dytë në 4 pikë, teksa do të luajë të mërkurën sfidën e prapambetur me Crotonen.

Në 11-shen më të mirë të javës dominojnë bardhezinjtë me 4 lojtarë, ndërkohë që Interi ka dy futbollistë./albeu.com/


Shtuar më 30/01/2017, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori