Formacioni më i mirë në karrierën e Guardiolës si trajner (FOTO LAJM)

Manuel Neuer
Pep Guardiola deri më tani në karrierën e tij ka drejtuar skuadra të mëdha: Barcelona, Bayern Munich dhe Manchester City.

Në të parën dhe të dytën ka qenë shumë i suksesshëm duke fituar trofe të rëndësishëm, ndërkohë që me City mbetet ende të shihe se si do të shkojë aventura e tij.

Portali i njohur "goal.com" ka publikuar edhe një formacion me futbollistët më mirë që ka drejtuar ai në karrierën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2016, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori