Formacioni më i dobët në Champions League
reali00
Ditën e sotme do të luhen disa prej takimeve të Uefa Champions League. Plot 32 skuadra ndodhen në 8 grupe të ndryshme ku nuk mungojnë edhe lojtarët që kanë zhgënjyer me paraqitjet e tyre.
Skema e ndërthurur është 3-4-3.

Portiere Kurtua, mbrojtje Danilo-Lovren-Alberto Moreno
Mesfushorë Draxler-Arturo Vidal-Gelson-Ashley Young-
Sulmues Balde-Mahrez dhe Kaliniç. Lojtarë të cilët vlejnë me dhjetëra milionë euro, por që në të vërtetë nuk kanë dhënë atë që pritej në fushën e lojës. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2018, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori