Formacioni më i mirë i Ligës së Kampionëve në fazën e grupeve nuk e përfshin Messin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Liga e Kampionëve e ka mbyllur fazën e grupeve me 16 skuadrat të kualifikuara më tutje.

E nëse y formacion do të supozohej në fillim të edicionit ai nuk do të imagjinohej kurrë pa Leo Messin. Në këë formacion mbretëron PSG, i cili ka në përbërje 4 lojtarë. Reali vetëm Ronaldo dhe Barcelona asnjë lojtarë. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori