Formacioni më i mirë që lojtarët kanë fituar Topin e Artë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Shumë legjenda të klasit botërore që kanë dhuruar spektakël dhe që e kanë fituar Topin e Artë ndër vite, janë bërë ikonat e futbollit.

Por, sa nga ta futen në formacionin më të mirë Besoccer ?

Alebeu Sport iu sjellë Formacionin më të mirë ndërvite që e kanë fituat këtë trofe individual. /albeu.com/


Shtuar më 07/12/2017, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori