Formacioni me lojtarët e larguar nga Reali dhe Barcelona vitet e fundit (FOTO LAJM)

Real Madrid dhe Barcelona njihet si skuadra për transferime të mëdha.

Gjigantët e La Ligas tentojnë gjithmonë të afrojnë lojtarët më të mirë në botën e futbollit.

Por, nuk janë të pakta rastet kur nga këto skuadra largohen dhe emra të njohur, të cilët ose nuk gjejnë vend në skuadër, ose kërkojnë diçka të re.

SportMail ka bërë një formacion me lojtarë që janë larguar nga këto dy skuadrave në vitin e fundit.

Pjesë e këtij formacioni janë emra të njohur, si Gareth Bale, Luis Suarez, Arturi Vidal, James Rodriguez dhe Mateo Kovacic.

Shtuar më 24/09/2020, ora 13:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori