Formacionet zyrtare: Bayern - Besiktas
Pëlqej
Bayern Munich do të luaj sonte kundër skuadrës turke, Besiktas në "Allianz Arena", ndeshje e vlefshme për 1/8-at e UEFA Champions League.

Bavarezët kanë një kundërshtarë pak më të lehtë në letër, por në fushë nuk dihet asnjëherë, dhe kërkojnë me çdo kusht fitoren.

Turkët vijnë në gjermani për një rezultat pse jo të mirë.

Formacionet zyrtare:

Bayern Munich XI: Ulreich; Alaba, Hummels, Boateng, Kimmich; Martinez, Rodriguez, Vidal; Coman, Lewandowski, Muller

Besiktas XI: Fbricio; Adriano, Pepe, Vida, Erkin; Hutchinson, Medel; Quaresma, Talisca, Babel; Love
Shtuar më 20/02/2018, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori