Foster, portieri i pare i United
Albeu.com
Ferguson preferon të angazhojë Foster para portierit polak Tomasz Kuszczak për ndeshjen e Community Shield kundër Chelseat dhe i ka premtuar atij se një paraqitje e mirë do të jetë një shtytje që ai të jetë portieri i parë i ekipit, derisa Edwin van der Sar të rikthehet nga lëndimi.
“Mendoj se Ben Foster do të jetë portier i Anglisë, por e di se ai ka nevojë të luajë me ne që kjo të ndodhë. Nuk dua që djaloshi të humbë rastin për të luajtur për vendin e tij”, ka thënë Ferguson.
Shtuar më 09/08/2009, ora 18:43
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori