FOTO +18 / Tifozja zhvishet mbrapa stadiumit duke kryer nevojat personale (VIDEO)

Partizani ka fituar sot me rezultat 3-0 në fushën e Lushnjës.

Gjithsesi dita nuk ka shkuar dhe aq mbarë për këtë tifoze të Partizanit e cila duket se nuk e ka mbajtur më dhe ka kryer nevojatstadium, ku pak më tutje ishin tifozët e tjerë.

Për të parë imazhet keni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 03/12/2017, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori