Foto ekskluzive të Albeu.com nga ndeshja Juventus - Manchester United (FOTO LAJM)

Ndeshje interesante po zhvillohet ne Juventus Stadium mes Juventusit dhe Manchester Unitedit. Ndeshje e vlefshme ne Ligen e Kampioneve.

Gazetari i Albeu.com, Nderim Kaceli, i cili eshte i akredituar ne kete superndeshje ka derguar foto nga ndeshja ne zhvillim, te cilat mund ti shihni me siper.

Shikim te kendshem. /albeu.com/
Shtuar më 07/11/2018, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori