Fotoja që po bën xhiron e botës, Ronaldo "çmend" Messin
Cristiano Ronaldo së fundmi ka postuar një foto në rrjetet sociale e cila po bën xhiron e botës për shkak të gjestit dhe modelit të flokëve të portugezit.

Pretendenti kryesor për të fituar “Topin e Artë” në mes të kokës së tij ka bërë numrin 5, e cila sipas medieve britanike simbolizon numrin e trofeut më prestigjioz në rangun individual.

Ylli portugez pritet të jetë fitues i "Topit të Artë" për vitin 2017, pasi ka fituar La Ligan dhe Ligën e Kampionëve duke qenë protagonist absolut. /albeu.com/
Shtuar më 16/06/2017, ora 09:27
Hoho
e Premte 16 Qershor 2017, Ora 09:38
Po ti falin ore homosexual se ske lidhje me futboll !!..
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori