Fotoja që po çmend rrjetin, Chiellini del n*do pas Ronaldos (FOTO LAJM)

Milan është përballur mbrëmjen e djeshme me "armikun" e vjetër Juventus, ku këta të fundit kanë fituar me rezultat 0-2.

Por përveç lojës dhe emocioneve në fushë, një episod tjetër ka ndodhur në dhomat e zhveshjes, ku një foto e lojtarëve po bëhet virale në rrjet.

Në plan të parë të kësaj fotoje është Ronaldo së bashku me mbrojtësin e Milanit, Raoul Bellanova, por "çmenduria" është në sfodnin e fotos, ku Chiellin është zhveshur nudo.

Nga fotja duket se Chiellin nuk e "çan" kokën fare për shokët e skuadrës madje as për aparatin fotografik që po filmon Ronaldon dhe Bellanovan.

Për më tepër ju ftojmë të shihni galerinë e mësipërme. /albeu.com/.

Shtuar më 12/11/2018, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori